درباره ما

تاریخ ارسال : 1399/01/13 7:55 PM
کارجادو یک فروشگاه آنلاین است که با هدف عرضه محصولات کسب و کارهای کوچک و خانگی راه اندازی شده.

این محصولات در دو دسته کالا و خدمات ارائه می شود و بیشتر توسط خود تولید کننده ها ارائه می شود.

امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی و نبود اشتغال ، با هدف ایجاد بستری مناسب برای رشد و پیشرفت مشاغل خانگی و کسب کارهای کوچک و ایجاد درآمد برای کلیه کسانی که توانایی در تولید کالا یا خدماتی را دارند ، این وبسایت ایجاد شده است.

فرایند خرید و فروش کاملا تحت نظارت کارجادو انجام می شود تا منافع فروشنده و خریدار هر دو تامین شود.

چطور خرید کنم؟
خیلی ساده از صفحه اصلی سایت وارد دسته بندی محصولات شوید و محصول مورد نظر خود را جستجو کنید. بعد از انتخاب ، محصولات مورد نظر را به سبد خرید اضافه کرده و از طریق درگاه امن بانک خرید را انجام دهید. محصولات خریداری شده توسط فروشنده برای شما ارسال میشود.

خرید مطمئن
قبل از خرید می توانید از طریق چت داخل سایت با فروشنده گفتگو کنید و با او آشنا شوید و از این که محصول ارائه شده همان محصول مورد نظر شماست مطمئن شوید. همچنین محصول خریداری شده اگر به دلیل کیفیت و قیمت مورد رضایت شما نبود می توانید محصول را مرجوع کنید و پول خود را دریافت کنید.

چطور محصولم را ارائه کنم؟
کافیه محصول خوب و باکیفیتی داشته باشید ، با ثبت نام در بخش ارائه کننده ها می توانید صفحه خود را در سایت ایجاد کنید و به معرفی خود و محصولات بپردازید.

باشگاه مشتریان وب سایت کارجادو
شما علاوه بر خرید و فروش کالاها و خدمات در کارجادو ، می توانید عضو باشگاه مشتریان شوید و از طرح های تخفیفی و درآمد زایی موجود در آن استفاده کنید.